Dometic
TermékekHol kaphatóe-KatalógusokHírekMegújult Dometic Web
   Dometic Waeco >> Hol kapható
Hol kapható
Budapesti hálózat
Országos hálózat


Waeco kéziraktár



WAECO kéziraktár Zuglóban

Budapest XIV., Kerékgyártó utca 1. (a ruhabolt mellett!)
Telefon: 06-30-252-9619
Árukiadás: hétfőtől - péntekig 10-14

 

Híreink

- 2016 September 28, Wednesday
WAECO klímaszerviz berendezések az Autótechnika kiállításon
- 2015 July 03, Friday
Milyen állóklímát válasszak?
- 2015 May 12, Tuesday
BMW- és Volkswagen-specifikus klímatöltő berendezések
- 2015 April 09, Thursday
Ajándék ülésfűtés+üléshűtés minden CFX-35 kompresszoros hűtőhöz
- 2015 March 24, Tuesday
CFX sorozat – kompresszoros hűtőládák legújabb generációja
- 2015 March 05, Thursday
A piac leggazdaságosabb klímatöltő berendezése
- 2015 February 04, Wednesday
Waeco inverterek - tiszta szinuszjel, nagy csúcsteljesítmény
- 2014 November 06, Thursday
Új, magyarnyelvű tolatókamera katalógus
- 2014 October 26, Sunday
A WAECO díjat nyert a frankfurti Automechanika kiállításon
- 2014 October 03, Friday
Dometic professzionális borhűtők év végéig akciósan
  Dometic Értékesítési Iroda 1147 Budapest, Kerékgyártó u. 5. - 1590 Budapest, Pf. 87.
Telefon: (1) 468-4400 - Fax: (1) 468-4401 budapest@dometic.hu